Handbalbestuur

Handbalbestuur

NaamFunctieEmailTelefoonMobiel
John VoppenSecretarissecretaris@wijhe92.nl--
Hennie KoekoekVoorzitter Senioren commissiehakoekoek@live.nl0570-52306506-31233452
Edward RosendaalVoorzitter Jeugd commissieedward.rosendaal@wijhe92.nl-06-51281740
Marijn PlatenkampVoorzitter Technisch Harttechnischhart@wijhe92.nl--

Senioren Commissie

Voorzitter:
Hennie Koekoek – hakoekoek@live.nl
tel: 0570-523065 / 06-31233452

Vice voorzitter
Nils Westenbrink – nils-westenbrink@hotmail.com
Tel: 06-18060312

Wedstrijdsecretaris selectieteams: (1e t/m 3e elftal en G-voetbal)
Henk Brand – hendrikbrand.1@kpnmail.nl
tel: 0570-591248 / 06-54948773

Wedstrijdsecretaris lagere elftallen en dames:
Nils Westenbrink – 1e aanspreekpunt
Mail: nils-westenbrink@hotmail.com
Tel: 06-18060312

Algeheel coördinator vrouwen en meisjes voetbal
Miranda Tiebot – mired001@gmail.com
tel: 0570-564737 / 06-21598469

Coordinator vrouwenvoetbal senioren
Miranda Tiebot – mired001@gmail.com
tel: 0570-564737 / 06-21598469

Teammanager 1e selectieteam (organisatorisch)
Tjidde Koopman tjidde_koopman_@hotmail.com
tel: 06-53702688

Teamcoördinator:
Hennie Koekoek – hakoekoek@live.nl
tel: 0570-523065 / 06-31233452

Rikke Jilderda

mail: rikke.jilderda@gmail.com
tel: 06-29201776

Scheidsrechterscoördinator (senioren):
Jacco Jonkman jonkmanpol@gmail.com
tel: 0570-523268 / 06-37452331

Coördinator ontvangst en begeleiding
Henk Kok – hgkok@home.nl
tel: 0570-522490 / 06-30515092

Coördinator G-Voetbal
Hennie Koekoek – hakoekoek@live.nl
tel: 0570-523065 / 06-31233452

Ledenadministratie seniorenafdeling:
Ina van Ommeren
Mail: inavanommeren@wijhe92.nl
Tel: 06-10754957

Coördinator 35/45+ Voetbal
Vacant

Coördinator Walking voetbal
Voorlopig n.v.t.

Notulist:
Vacant

Of mail naar info@wijhe92.nl

Jeugdcomissie

Voorzitter :
Edward Rosendaal
mail: edward.rosendaal@wijhe92.nl
tel: 0651281740

Ledenadministratie junioren:
Henk Voetdijk
mail: ledenadministratie@wijhe92.nl
tel: 06-13 93 83 57

Wedstrijdsecretaris junioren t/m JO13:
Jeanet van Roosmalen
mail: jeanet.van.roosmalen@wijhe92.nl
tel. 06-27 86 55 25

Wedstrijdsecretaris junioren JO14 – JO19:
Ina van Ommeren
mail: inavanommeren@wijhe92.nl
tel: 0610754957

Coördinator toernooien:

Coördinator zaalcompetitie:
Alien ter Mate
mail: alienendennis@home.nl
tel: 0610924269

Juniorencoördinator jongste jeugd :
Marinka Blankenvoorde
mail: marinka.blankenvoorde@wijhe92.nl

Juniorencoördinator JO9 – JO11 :
Casper Dijkslag
mail: casper.dijkslag@wijhe92.nl

Juniorencoördinator JO15 – JO17:
Anne-Karien Smeets
mail: anne-karien.smeets@wijhe92.nl

Pupillencoördinator JO17 – JO19 :
Thom Wellenberg
mail: thom.wellenberg@wijhe92.nl

Jesse van den Beld
mail: jesse.vandenbeld@wijhe92.nl

De coördinatoren zijn bij allerlei voorkomende zaken (buiten de standaard communicatie binnen een team) het eerste
aanspreekpunt; contactgegevens zijn bekend bij de trainers en leiders van de betreffende leeftijdsgroep.

Vrijwilliger worden?

Vrijwiliiger worden van Wijhe’92? Dat kan! Ga voor meer informatie naar onze pagina voor vrijwilligers

Sponsor worden?

Sponsor worden van dit team of van Wijhe’92? Dat kan! Ga voor meer informatie naar onze sponsor pagina.

Activiteiten

Juli 2024

  • Januari 2022
  • Februari 2022
  • Maart 2022
  • April 2022
  • Mei 2022
  • Juni 2022
  • Juli 2022
  • Augustus 2022
  • September 2022
  • Oktober 2022
  • November 2022
  • December 2022
  • Januari 2023
  • Februari 2023
  • Maart 2023
  • April 2023
  • Mei 2023
  • Juni 2023
  • Juli 2023
  • Augustus 2023
  • September 2023
  • Oktober 2023
  • November 2023
  • December 2023
  • Januari 2024
  • Februari 2024
  • Maart 2024
  • April 2024
  • Mei 2024
  • Juni 2024
  • Juli 2024
  • Augustus 2024
  • September 2024
  • Oktober 2024
  • November 2024
  • December 2024
  • Januari 2025
  • Februari 2025
  • Maart 2025
  • April 2025
  • Mei 2025
  • Juni 2025
  • Juli 2025
  • Augustus 2025
  • September 2025
  • Oktober 2025
  • November 2025
  • December 2025
  • Januari 2026
  • Februari 2026
  • Maart 2026
  • April 2026
  • Mei 2026
  • Juni 2026
  • Juli 2026
  • Augustus 2026
  • September 2026
  • Oktober 2026
  • November 2026
  • December 2026
  • Januari 2027
  • Februari 2027
  • Maart 2027
  • April 2027
  • Mei 2027
  • Juni 2027
  • Juli 2027
  • Augustus 2027
  • September 2027
  • Oktober 2027
  • November 2027
  • December 2027
0 evenementen gevonden.